W dniu 17. marca 2018 dwie drużyny KSz Gryf Szczecin wzięły udział w IV Drużynowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich, których organizatorem był UKSz Skoczek Choszczno. Drużyna „KSz Gryf Szczecin I” zagrała poniżej oczekiwań i zajęła dopiero VI miejsce przy 2. numerze startowym. Nieco lepiej wypadła drużyna „KSz Gryf Szczecin II”, która zajęła VIII miejsce przy 9. numerze startowym. Najlepszym zawodnikiem naszego klubu bez wątpienia był Jan Gregorz grający w drugim zespole, który niespodziewanie zwyciężył w klasyfikacji II szachownicy wyprzedzając wielu wyżej notowanych szachistów. Pozostali nie trafili z formą tego dnia i odnotowali mniejsze lub większe straty rankingowe.

Drużynowym Mistrzem Województwa została drużyna klubu Husaria Biesiekierz, która wygrała wszystkie mecze. II miejsce zajął KSz Hetman Koszalin, a III miejsce Pałac Młodzieży Szczecin.