Mecenasi i partnerzy

Dzięki współpracy z naszymi partnerami oraz wsparciu naszych mecanasów możemy skuteczniej działać na rzecz szachów.

Mecenas

Gmina Miasto Szczecin

KSz Gryf Szczecin od 2008 roku startuje w otwartych konkursach ofert organizowanych przez Gminę Miasto Szczecin, w wyniku czego otrzymało dofinansowanie do następujących zadań:

  • 2020 rok
    • 2 000 zł Szachowe Mistrzostwa Szczecina
  • 2019 rok
    • 2 400 zł Udział zawodników KSz Gryf Szczecin w Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Międzywojewódzkich
Więcej

Partner

Siemaszko

Pan Lesław Siemaszko jest wielkim pasjonatem królewskiej gry i zarazem naszym największym darczyńcą. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2012 roku podczas Szachowego Weekendu w Galerii Kaskada i wciąż trwa. Pośród wielu wspieranych inicjatyw na szczególne wyróżnienie zasługuje objęcie mecenatem cyklu 4 Pory Roku. W efekcie w Szczecinie organizuje się jedną z najsilniejszych imprez cyklicznych w Polsce, a jego poszczególne turnieje wzrosły do rangi miedzynarodowej.

Partner

Galeria Kaskada

Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin to impreza, która w 2012 roku szturmem wdarła się do szachowego kalandarza, by z dnia na dzień podbić serca wszystkich miłośników królewskiej gry. Corocznie w zawodach uczestniczy ok 250-300 szachistów i szachistek w wieku od 4 do ponad 90 lat. Mieszanka amatorów i zawodowców, młodych i starszych sprzyja integracji i świetnej zabawie. To także wielka promocja szachów, które są prezentowane kilkudziesieciu tysiacom klientów, którzy w każdy weekend odwiedzają galerię. Ten wielki sukces jest owocem współpracy Galerii Kaskada, oraz organizatorów firmy Studio2 i KSz Gryf Szczecin.

Partner

ATA

Firma ATA SZCZECIN sp. z o.o. specjalizuje się w branży IT w szczególności w dziedzinie automatyki biurowej i informatyki. Oferuje komleksową obsługę klienta m.in. wsparcie, możliwość zakupu lub wynajmu zintegrowanych systemów biurowych oraz elektronicznych systemów dydaktycznych.

ATA Szczecin jest fundatorem nagród finansowych dla młodzieży w cyklu turniejów szachowych „4 Pory Roku 2016”.