Krystian Jacek zwycięzcą turnieju UZNAM CHESS CUP w Świnoujściu!

Dla niektórych zawodników Gryfa, to był pracowity weekend szachowy, bo po sobotnich zmaganiach w Szczecinie, już w niedzielę 9 września szachiści przenieśli się do świnoujścia, aby wziąć udział w turnieju Uznam Chess Cup.
Niekwestionowanym zwycięzcą turnieju został Krystian Jacek (KSz Gryf Szczecin), który zgromadził 8 punktów(bez porażki). Miejsce drugie wywalczył Tobiasz Smal (UKS Szach Gryfice) 7 pkt, a trzecie Adam Pawlicz (Szczecin) 6,5 pkt.
Tę samą liczbę punktów, ale mając gorsze wartościowanie dalsze lokaty zajęli Kacper Karwowski(UKS Szach Gryfice) i Roksana Jacek (KSz Gryf Szczecin), a szósta lokata i tytuł najlepszego zawodnika ze Świnoujścia zdobył Marcin Borowicz.
Tytuł najlepszego juniora po raz ostatni przypadł Krystianowi(w tym roku kończy 18 lat), a juniorki Roksanie. Ponadto ich młodsza siostra mimo walki, nie zdobyła punktów, ale otrzymała mały puchar dla najmłodszej uczestniczki turnieju.
Ponadto w turnieju wystąpił jeszcze Arkadiusz Korbal, który z 5 punktami zajął 7 m-ce.