Filip Pawlicz wypełnił normę na III kategorię szachową w 4. Turnieju z cyklu „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych”, który odbył się w dniach 6-7. lipca 2019 w siedzibie Wrocławskiego Klubu Szachowego Hetman. Rozegrano 7 partii tempem 30’+30″, w których nasz 7-letni zawodnik zdołał uzyskać 4.0 punkty i ranking uzyskany 1625. Filip zajął 24. miejsce na 54 uczestników, a na 7. pozycji turniej ukończył tata Filipa – Dariusz Pawlicz.

Filip Pawlicz wypełnił normę na III kategorię szachową w 4. Turnieju z cyklu „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych”, który odbył się w dniach 6-7. lipca 2019 w siedzibie Wrocławskiego Klubu Szachowego Hetman. Rozegrano 7 partii tempem 30’+30″, w których nasz 7-letni zawodnik zdołał uzyskać 4.0 punkty i ranking uzyskany 1625. Filip zajął 24. miejsce na 54 uczestników, a na 7. pozycji turniej ukończył tata Filipa – Dariusz Pawlicz.