W dniu 14 września 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Myśliborza w Szachach Szybkich. W 2 grupach turniejowych wystartowało 68 zawodników a wśród nich reprezentanci KSz Gryf Szczecin. W grupie B wszyscy reprezentanci KSz Gryf powrócili do domu z pucharami. Pewnie zwyciężył w całym turnieju Miłosz Bury z wynikiem 6,5 punktu z 7 partii a klasyfikację do lat 8 wygrał Filip Pawlicz z 4,5 punktami. Puchar dla najmłodszego uczestnika przypadł Zuzi Pawlicz. W grupie A zwyciężył Nikolai Aliavdin a nasz reprezentant Dariusz Pawlicz zajął wysokie szóste miejsce.
Wyniki:

W dniu 14 września 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Myśliborza w Szachach Szybkich. W 2 grupach turniejowych wystartowało 68 zawodników a wśród nich reprezentanci KSz Gryf Szczecin. W grupie B wszyscy reprezentanci KSz Gryf powrócili do domu z pucharami. Pewnie zwyciężył w całym turnieju Miłosz Bury z wynikiem 6,5 punktu z 7 partii a klasyfikację do lat 8 wygrał Filip Pawlicz z 4,5 punktami. Puchar dla najmłodszego uczestnika przypadł Zuzi Pawlicz. W grupie A zwyciężył Nikolai Aliavdin a nasz reprezentant Dariusz Pawlicz zajął wysokie szóste miejsce.