2. czerwca 2018 w Choszcznie zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich. Reprezentant KSz Gryf Szczecin Jakub Lewek zwyciężył w klasyfikacji chłopców do lat 8!

To kolejny z bardzo dobrych występów Kuby w ciągu ostatnich tygodni, którym potwierdza swój prymat w grupie wiekowej w naszym województwie. Wynik o tyle wartościowy, że rywalizacja toczyła się wspólnie z zawodnikami do lat 10 i Kuba wszystkie partie rozegrał z zawodnikami z wyższej kategorii wiekowej osiągając 4.5 pkt z 7 partii i 9. miejsce w całym turnieju.

W drugiej grupie od 11 do 18 lat startował Bartłomiej Łokaj i zajął 6. miejsce w całym turnieju oraz 5. miejsce w kategorii do lat 15. Dobry wynik potwierdza odnotowany wzrost rankingu.

W drugiej grupie od 11 do 18 lat startował Bartłomiej Łokaj i zajął 6. miejsce w całym turnieju oraz 5. miejsce w kategorii do lat 15. Dobry wynik potwierdza odnotowany wzrost rankingu.