W dniach 17-18. sierpnia 2019 r. w Choszcznie zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w szachach błyskawicznych. W sobotę rywalizowano w kategorii otwartej, w której zwyciężył reprezentant KSz Gryf Szczecin – Arkadiusz Korbal, wygrywając 20 z 22 partii. Na 4. miejscu zawody ukończył Bartosz Pułka (13/22), a w czołowej „10” zameldowali się jeszcze: 7. msc Daniel Piotrowski (12/22) i  9. msc Michał Kowalczyk (12/22).

W niedzielę rozegrano Otwarte Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach błyskawicznych. Najwyższe miejsce wśród zawodników KSz Gryf Szczecin zajął Franciszek Tokarek, który był 10. w klasyfikacji ogólnej oraz zdobył brązowy medal wśród juniorów do lat 12. Nasi medaliści: