Tegoroczny Finał Mistrzostw Polski Juniorów w kategoriach do lat 16 i 18 został rozegrany w dniach 11-18. marca 2018 w Jastrzębiej Górze (woj. pomorskie). Klub Szachowy Gryf Szczecin reprezentowali Patryk Mike w grupie C16 i Maria Krzywnicka w grupie D18. Patryk zajął 23. miejsce w gronie 37 startujących zawodników zdobywając 4.0 punkty w 9 partiach. Smutny fakt jest, że nasz zawodnik nie wygrał żadnej partii. Zanotował 8 remisów i 1 porażkę. Bardziej bojowo wyglądała gra Marii Krzywnickiej w najstarszej grupie dziewcząt ale rezultat 4.0 punktów i 17. miejsce na 30 startujących również trzeba potraktować jako występ poniżej oczekiwań. Tym bardziej, że w ubiegłym roku nasza zawodniczka w młodszej grupie była brązową medalistką.

Tegoroczny Finał Mistrzostw Polski Juniorów w kategoriach do lat 16 i 18 został rozegrany w dniach 11-18. marca 2018 w Jastrzębiej Górze (woj. pomorskie). Klub Szachowy Gryf Szczecin reprezentowali Patryk Mike w grupie C16 i Maria Krzywnicka w grupie D18. Patryk zajął 23. miejsce w gronie 37 startujących zawodników zdobywając 4.0 punkty w 9 partiach. Smutny fakt jest, że nasz zawodnik nie wygrał żadnej partii. Zanotował 8 remisów i 1 porażkę. Bardziej bojowo wyglądała gra Marii Krzywnickiej w najstarszej grupie dziewcząt ale rezultat 4.0 punktów i 17. miejsce na 30 startujących również trzeba potraktować jako występ poniżej oczekiwań. Tym bardziej, że w ubiegłym roku nasza zawodniczka w młodszej grupie była brązową medalistką.