Krystian Jacek zajął 3 miejsce oraz wywalczył normę na kandydata na mistrza w Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Międzyzdrojach.
Także Roksana Jacek wypełniła normę kandydacką, a II kategorię uzyskał Piotr Niedbał
.

W zawodach oprócz nich udział wzięła szeroka grupa naszych zawodników. W grupie A zagrali także Wojciech Śmieszek, Wojciech Wójtowicz, Łukasz Lanica oraz Michał Trzeciakiewicz. Natomiast na grę w grupie B zdecydował się Kamil Bladoszewski.
Zapisy partii z pierwszych 5 szachownic i inne informacje znajdują się na stronie turnieju www

Krystian liderem! Po pokonaniu T. Galazewskiego w 7 rundzie nasz zawodnik wysunal sie na czolo stawki.
R & K Jacek kontra Aliavdin 1.5 – 0.5! Znany doskonale w Szczecinie mistrz międzynarodowy Nikolai Aliavdin w pojedynkach z naszym utalentowanym rodzeństwem uzyskał zaledwie pól punkta. W I rundzie musiał zadowolić się remisem z Roksana, a w IV został pokonany przez Krystiana!