W niedzielę, 29. marca 2020 r. zakończył się cykl 14 turniejów Internetowego Grand Prix Klubu Szachowego Gryf Szczecin. W ostatnim #14 turnieju wygrał „RCone” przed „GryfSzczecin” z taką samą liczbą punktów. Trzeci był „istert – nazwijmniearcymistrz”. Wyniki: https://lichess.org/tournament/LnG3j4yg
W klasyfikacji generalnej po 2 tygodniach codziennej gry zwyciężył „GryfSzczecin” zdobywając 1226 punktów na 1400 możliwych. Drugi był „RCone” z rezultatem 894 pkt, a trzeci „05ka” – 696 pkt. Nagrodę za klasyfikację otwartą zdobywa „RCone”, a klasyfikacja klubowa wygląda następująco:
1. 05ka
2. nazwijmniearcymistrz
3. lucaschess8
4. miloszb
5. Madyi 
6. maksymilianb
7. lis3k
8. jarzyna_ze_szczecina
9. KubasPro
10. MikiGb
Trójka najlepszych zdobywa nagrody książkowe. Dziękuję za liczny udział co pozwoliło na utrzymanie ciągłości turniejów i rywalizację na odpowiednio wysokim poziomie. Średnia frekwencja to 25,5 osób na turniej. Najwięcej razy zagrali:
14 turniejów – MikiGb, KubasPro, majcia, Gryf Szczecin
13 turniejów – Piotrek216, maksymilianb, miloszb, MilRog, Ronin213
12 turniejów – jagoda55t, wilczer, RCone 
Wyniki poszczególnych turniejów są dostępne w zakładkach klubowych na:
Cały cykl rozgrywaliśmy codziennie o 17:00 ale ostatni turniej zaplanowany został na 12:00 ze względu na Internetowy Puchar Polski w Szachach organizowany przez Polski Związek Szachowy o 18:00. W ostatniej chwili musieliśmy przenieść turniej z chess.com na lichess, bo pierwsza z tych platform zaplanowała przerwę techniczną w godzinach rozgrywania naszego turnieju. Wobec tego zaczęliśmy grać o 13:00. Wystartowało 18 osób, które przez 120 minut rywalizowały w systemie Arena na platformie lichess. Chciałoby się napisać, że cały cykl turniejów przebiegł w atmosferze fair-play i organizator nie miał żadnych problemów ale tak nie było. Cała sprawa została opisana na forum: https://lichess.org/forum/team-gryf-szczecin/wykluczenie-z-rozgrywek-tomek1609 Mimo wszystko przeważają pozytywne doświadczenia i emocje. Cykl miał zachęcić do aktywności szachowej w internecie co jest bardzo popularnym formą i uzupełnieniem pracy własnej nad szachami przez coraz większe grono szachistów. Zachęcamy do rywalizacji w innych turniejach i cyklach! Polecamy: