Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /includes/menu.inc).

WOM 2020 - MWJ w szachach szybkich

27. czerwca 2020 r. w Łazach rozegrano Wojewódzką Olimpiadę Młodzieży w Szachach, która jednocześnie miała rangę Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów w szachach szybkich. W 9 grupach wiekowych rywalizowało łącznie 79 juniorek i juniorów reprezentujących kluby szachowe i szkoły podstawowe z naszego województwa. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy KSz Gryf Szczecin, którzy zdobyli sporo medali:
Filip Pawlicz - złoty medal do lat 8 i złoty medal do lat 10
Marcel Bury - srebrny medal do lat 8 i srebrny medal do lat 10
Julia Kowalczyk - brązowy medal do lat 10
Miłosz Bury - złoty medal to lat 14
Lucyna Plich - srebrny medal do lat 16
Szczepan Oleszkiewicz - brązowy medal do lat 18
 
W klasyfikacji klubowej Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży (punktowali zawodnicy w grupach do lat 10 i do lat 12) Klub Szachowy Gryf Szczecin zajął II miejsce.
1. KSz Hetman Koszalin - 56 pkt
2. KSz Gryf Szczecin - 32 pkt
3. UKS Biały Pion  Gryfino - 31 pkt
4. UKS OPP Kołobrzeg  - 17 pkt
5. GKSz Solny Grzybowo - 13 pkt
6. UKS Szach Gryfice - 12 pkt
7. UKS GRAD Polanów - 11 pkt
8. UKSz Skoczek Choszczno - 8 pkt
9. Husaria Biesiekierz - 4 pkt
 
 
Medale w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli:
 
Chłopcy do lat 8:
1. Filip Pawlicz (KSz Gryf Szczecin)
2. Marcel Bury (KSz Gryf Szczecin)
3. Damian Orylski (UKS OPP Kołobrzeg)
 
Dziewczęta do lat 8:
1. Oliwia Smagała (UKS GRAD Polanów)
2. Zofia Ragan (UKS Lider Goleniów)
3. Natalia Orylska (UKS OPP Kołobrzeg)
 
Chłopcy do lat 10:
1. Filip Pawlicz (KSz Gryf Szczecin)
2. Marcel Bury (KSz Gryf Szczecin)
3. Robert Jodłowski (KSz Hetman Koszalin)
 
Dziewczęta do lat 10:
1. Oliwia Smagała (UKS GRAD Polanów)
2. Zofia Ragan (UKS Lider Goleniów)
3. Julia Kowalczyk (KSz Gryf Szczecin)
 
Chłopcy do lat 12:
1. Franciszek Bochniak (KSz Hetman Koszalin)
2. Antoni Merecki (KSz Hetman Koszalin)
3. Aleksander Łoński (KSz Hetman Koszalin)
 
Dziewczęta do lat 12:
1. Hanna Arabas (GKSz Solny Grzybowo
2. Hanna Byszewska (UKS OPP Kołobrzeg)
3. Julia Byszewska (UKS OPP Kołobrzeg)
 
Chłopcy do lat 14:
1. Miłosz Bury (KSz Gryf Szczecin)
2. Maciej Wittych (KSz Hetman Koszalin)
3. Michał Kuczyński (GKSz Solny Grzybowo)
 
Dziewczęta do lat 14:
1. Nikola Grzesik (KSz Hetman Koszalin)
2. Aleksandra Kucharczyk (UKS Biały Pion Gryfino)
 
Chłopcy do lat 16:
1. Gracjan Grzesik (KSz Hetman Koszalin)
2. Filip Łuczak (KSz Hetman Koszalin)
3. Krzysztof Majewski (KSz Hetman Koszalin)
 
Dziewczęta do lat 16:
1. Jagoda Bieńko (KSz Hetman Koszalin)
2. Lucyna Plich (KSz Gryf Szczecin)
3. Agnieszka Polakowska (KSz Hetman Koszalin)
 
Chłopcy do lat 18:
1. Miłosz Rogala (GKSz Solny Grzybowo)
2. Szymon Soszka (UKS Biały Pion Gryfino)
3. Szczepan Oleszkiewicz (KSz Gryf Szczecin)
 
Klasyfikacja klubowa Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży (punktowali zawodnicy w grupach do lat 10 i do lat 12):
1. KSz Hetman Koszalin - 56 pkt
2. KSz Gryf Szczecin - 32 pkt
3. UKS Biały Pion  Gryfino - 31 pkt
4. UKS OPP Kołobrzeg  - 17 pkt
5. GKSz Solny Grzybowo - 13 pkt
6. UKS Szach Gryfice - 12 pkt
7. UKS GRAD Polanów - 11 pkt
8. UKSz Skoczek Choszczno - 8 pkt
9. Husaria Biesiekierz - 4 pkt