Zakończył się 34. Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Tadeusza Gniota w Policach. W 9-dniowych rozgrywkach wystartowało 36 zawodników, w tym 6 arcymistrzów i 4 mistrzów międzynarodowych z 6 różnych krajów. W tym zacnym gronie swoje umiejętności mogła sprawdzić czwórka szachistów KSz Gryf Szczecin. Zwyciężył arcymistrz Felix Levin z Niemiec, który o cały punkt wyprzedził arcymistrza Łukasza Cyborowskiego oraz arcymisrza Spartaka Wysoczina z Ukrainy. Z zawodników KSz Gryf Szczecin relatywnie najlepiej zaprezentowała się Maria Krzywnicka. Posiadając ostatni numer startowy zdobyła 4.0 punkty i przyrost rankingu FIDE +2.78 (+111 pkt). Miejsca naszych reprezentantów: