W Szklarskiej Porębie w dniach 12-20. marca zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18. W grupie juniorek do lat 16 startowała Maria Krzywnicka z KSz Gryf Szczecin i zajęła świetne 6. miejsce!

Nasza zawodniczka była czwarta w swoim roczniku 2001 i ma zapewniony awans do przyszłorocznego finału MPJ w tej samej grupie wiekowej. To duży sukces, ponieważ Marysia miała 16. numer startowy w gronie 38 zawodniczek i była młodszym rocznikiem w grupie. Ku zaskoczeniu wszystkich Marysia była nawet na 2. miejscu po VII rundach ale porażki z czołowymi zawodniczkami w dwóch ostatnich partiach dały i tak wysokie 6. miejsce dzięki najwyższej w całym turnieju punktacji pomocniczej. Gratulacje dla Marysi jak i dla współpracujacego z naszym klubem Nikolaia Aliavdina, który podczas zawodów sprawował nad Marysią opiekę trenerską.