W dniach 18-19 stycznia 2020 drużyna KSz Gryf Szczecin w składzie: Arkadiusz Korbal, Andrzej Gniadek, Bartosz Pułka, Adam Pawlicz i Roksana Jacek brała udział w Drużynowych Mistrzostwa Województwa Seniorów odbywających się w Koszalinie.

Zawody pewnie wygrali gospodarze imprezy Hetman Koszalin. Dzięki zwycięstwu w ostatniej rundzie nad Skoczkiem Choszczno nasza drużyna zdobyła III miejsce i wróciła do domu z pucharem i medalami. Gospodarze zawodów zapewnili bardzo dobre warunki do gry a udział w zawodach pozwolił naszym zawodnikom na zdobycie cennych doświadczeń w starciu z najsilniejszymi klubami województwa. NIe udało się obronić tytułu mistrzowskiego z dwóch poprzednich lat ale trzeba podkreślić fakt, że rozgrywki zyskują na sile i prestiżu, a drużyny angażują do rozgrywek coraz mocniejszych zawodników. W tegorocznej edycji wszyscy zawodnicy mieli kategorie centralne i ponad połowa osób miała ranking FIDE powyżej 2000.