memorial kramka choszczno 2016.JPGW sobotę, 17. września w Choszcznie odbył się turniej „SZACHOWE NADZIEJE” w ramach XXVI Memoriału A. Kubaszewskiego i E. Kramka organizowanego przez UKSz Skoczek Choszczno. Świetnie zaprezentował się nasz 7-letni zawodnik Dominik Mróz, który zajął III miejsce i wypełnił normę na IV kategorię szachową. Gratulacje! W tej grupie startował jeszcze brat Dominika – Nikodem Mróz i zajął VII miejsce w gronie 34 zawodników.

W turnieju głównym OPEN FIDE, który rozgrywany był 17-18. września, startował Michał Zarzycki i zajął 22. miejsce wśród 38 zawodników i odnotuje wzrost rankingu o 43 pkt.

Po lewej Nikodem i Dominik uwiecznieni przez tatę Dariusza.