informacje inne

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga

Ogłoszenie dla Klubowiczów KSz Gryf Szczecin:

W dniach 1-2. lutego 2020 w Choszcznie odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga. Zachęcam do uczestnictwa wszystkich juniorów z naszego klubu bez względu na posiadaną kategorię szachową. Wymagana jest formalna przynależność do KSz Gryf Szczecin, opłacona składka członkowska za 2020 rok (50 zł) oraz umiejętność gry z zapisem partii. Koszty udziału pokrywa klub, a koszty transportu po stronie zawodników. Klub zorganizuje transport busem w sobotę i w niedzielę. Proszę o zgłoszenia oraz określenie się w kwestii transportu do 17. stycznia 2020 r.

Arkadiusz Korbal arek@szachy.szczecin.pl tel. 663 233 532

Przebieg turnieju: drużyny są 4-osobowe. Na szachownicy nr 1 i nr 2 zagrają zawodnicy ur. 2002 i młodsi, a na szachownicy nr 3 i nr 4 zagrają ur. 2006 i młodsi. Po terminie zgłoszeń dokonam odpowiedniego ustawienia składów. Każda drużyna zagra 7 meczów, a każdy zawodnik 7 partii 30'+30". Rozgrywki nie będą zgłoszone do rankingu FIDE ale będzie można zdobyć do II kategorii włącznie. Proszę wziąć pod uwagę, że rozgrywki będą intensywne. W sobotę będą 4 partie (planowo od 9:00 do 17:00), a w niedzielę 3 partie (od 9:00 do 15:00). Będę pełnić rolę opiekuna dla naszych zawodników. Jeśli nie uda się zebrać pełnych 4-osobowych składów to niektórym zaproponuję udział w otwartym turnieju towarzyszącym przy III Lidze Juniorów.

Rodzice, opiekunowie i inni Klubowicze, którzy chcą wziąć udział w otwartym turnieju, również mogą z nami pojechać. Proszę o zgłoszenie tego faktu do 17.01.2020 r. żeby zarezerwować odpowiedni transport.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków (sprawozdawcze)

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków (sprawozdawcze) KSz Gryf Szczecin odbędzie się w dniu 18. października 2019 (piątek) o godzinie 17:30 w siedzibie KSz Gryf Szczecin. Drugi termin 18.10.2019 r. godz. 17:45. W planach: sprawozdanie finansowe i merytoryczne za 2018, podsumowanie działalności w 2018, omówienie sytuacji finansowej klubu, sprawy bieżące i ustalenie planów działania na rok 2020. Zapraszam cały zarząd, komisję rewizyjną, wszystkich członków KSz Gryf Szczecin i zainteresowanych rodziców, których dzieci są członkami klubu.
 
Arkadiusz Korbal
prezes zarządu

Projekt "W szachy gramy wszyscy"

Wystartowaliśmy jako Zachodniopomorski Związek Szachowy z projektem "W szachy gramy wszyscy" w ramach Regionalnych Inicjatyw Obywatelskich - II nabór.

Projekt zakłada integracje szachową na płaszczyźnie klubów, jak i rodzin. Chcemy zorganizować turnieje szachowe będące przykładem, że szachy to gra międzypokoleniowa, prelekcje szachowe dla dzieci i rodziców, nauczycieli oraz opiekunów. Pokażemy, że szachy to nie tylko rozrywka przy szachownicy, ale również szereg innych ciekawych wydarzeń integrujących społeczność.

Proszę o udostępnianie inicjatywy i oddanie głosu przez wszystkich szachistów i szachowych sympatyków z województwa Zachodniopomorskiego

Żeby oddać głos trzeba wejść na stronę:

https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

i zaznaczyć projekt numer

105/RIO/SPOŁ/2019 "W SZACHY GRAMY WSZYSCY"

Uwaga! Aby głos był uznany, po kliknięciu przycisku „Oddaj głos” i potwierdzeniu oddania głosu w okienku weryfikacji, należy wejść w link podany w wiadomości wysłanej na podany w formularzu adres e-mail.

Jeśli masz skończone 16 lat i mieszkasz w Zachodniopomorskim to można oddać głos. Termin głosowania do dnia 21 sierpnia.

Składka członkowska 2019

Za zarząd Klubu Szachowego Gryf Szczecin informuję, że wysokość składki członkowskiej w 2019 roku wynosi 50,00 zł. Składka jest roczna i obowiązkowa dla każdego członka klubu. Przeznaczana jest na bieżącą działalność klubu m.in. utrzymanie siedziby i organizację szkolenia oraz turniejów. Upoważnia do zniżki w opłacie startowej w większości turniejów, które organizuje KSz Gryf Szczecin. Składkę można uregulować osobiście w godzinach prowadzenia zajęć klubowych lub na konto:  

Klub Szachowy Gryf Szczecin
70-552 Szczecin, al. Wyzwolenia 7/U11 
Nr konta BOŚ Bank 82 1540 1085 2030 9140 0585 0001

Arkadiusz Korbal - prezes zarządu KSz Gryf Szczecin

Strony