ferie 2016 juniorzy 2.jpgW dniach 30-31. stycznia został rozegrany pierwszy turniej Szachowych Ferii w naszym klubie – Turniej Juniorów, który był dedykowany dla dzieci i młodzieży do lat 18 bez względu na ranking. Młodzi szachiści rywalizowali na dystansie 7 rund tempem 30 minut + 30 sekund za każde posunięcie. Zwyciężył faworyt rankingowy – Eryk Łukjan z UKSz Skoczek Choszczno zdobywając 6.0 punktów. Bardzo dobrze zaprezentował się Bartłomiej Łokaj z KSz Gryf Szczecin zajmując II miejsce (5.5 pkt) wyprzedzając wielu starszych i bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki. Po wygranej w decydującej rundzie na podium wskoczył Daniel Piotrowski z KSz Gryf Szczecin (5.0 pkt).

Najlepszym juniorem do lat 12 był Bartłomiej Łokaj, a juniorką do lat 12 Zuzanna Wolny (KSz Gryf Szczecin). Niestety tym razem nikomu nie udało się podwyższyć kategorii szachowej chociaż kilku osobom zabrakło niewiele.

ferie 2016 juniorzy 1_0.jpgW dniach 30-31. stycznia został rozegrany pierwszy turniej Szachowych Ferii w naszym klubie – Turniej Juniorów, który był dedykowany dla dzieci i młodzieży do lat 18 bez względu na ranking. Młodzi szachiści rywalizowali na dystansie 7 rund tempem 30 minut + 30 sekund za każde posunięcie. Zwyciężył faworyt rankingowy – Eryk Łukjan z UKSz Skoczek Choszczno zdobywając 6.0 punktów. Bardzo dobrze zaprezentował się Bartłomiej Łokaj z KSz Gryf Szczecin zajmując II miejsce (5.5 pkt) wyprzedzając wielu starszych i bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki. Po wygranej w decydującej rundzie na podium wskoczył Daniel Piotrowski z KSz Gryf Szczecin (5.0 pkt).