Zakończył się cykl integracyjnych turniejów szachowych ChessCamp4Kids. W rozgrywkach licznie pojawili się zawodnicy KSz Gryf Szczecin. Najwyżej w klasyfikacji końcowej uplasował się Miłosz Bury na III miejscu. Wysokie V miejsce zajął Mikołaj Gbiorczyk. Maksymilian Bury był najlepszym zawodnikiem do lat 12, a Marcel Bury najlepszym zawodnikiem do lat 10. Bartłomiej Łokaj wygrał wąską klasyfikację do lat 16 startując tylko w 1 turnieju. Natomiast we wszystkich turniejach zagrali jeszcze: Michał Stawarczyk, Piotr Zaręba i Marta Matuszczak. Gratulujemy zaangażowania w podnoszenie swojego poziomu gry!

Wspólnie z naszym niemieckim partnerem z Drezna – Schach bei Madler, działamy jako ChessCamp4Kids i przygotowaliśmy rozgrywki dla dzieci i młodzieży do lat 16. W trzech terminach była okazja do zmierzenia swojej siły gry w porównaniu z dziećmi i młodzieżą z Niemiec i Polski. Ci, którzy zagrali we wszystkich trzech turniejach, otrzymali drogą elektroniczną dyplomy uczestnictwa z wpisanym miejscem w klasyfikacji generalnej oraz w swojej kategorii wiekowej. Kolejny cykl turniejów wystartuje 11. lipca!