XIII cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami

W sobotę, 14. października 2017 roku rozegrano ostatni turniej XIII edycji 4 Pory Roku - Jesień z Szachami. W grupie OPEN zwyciężył mistrz międzynarodowy Nikolai Aliavdin (Stowarzyszenie AS Płock), a w grupie Młode Talenty najlepszy był Paweł Hamkało (Pałac Młodzieży Szczecin).

W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach zwyciężyli: OPEN - Adam Czuchnicki (Pałac Młodzieży Szczecin), Młode Talenty - Maciej Bobik (KSz Gryf Szczecin). Puchary dla zwycięzców i medale dla najlepszych w dodatkowych kategoriach ufundowała Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom". Również dzięki gościnności Spółdzielni Mieszkaniowej mogliśmy po raz kolejny rozegrać cykl w Domu Kultury "Wspólny Dom" za co serdecznie dziękujemy.

Turniej Jesień z Szachami OPEN został objęty mecenatem firmy SIEMASZKO Zakład Budowlany http://siemaszko.pl/ Dzięki temu pula nagród finansowych wyniosła 3000,00 zł.

Turniej OPEN dzięki objęciu mecenatem przez firmę SIEMASZKO ponownie zyskał na prestiżu i skusił do gry czołowych zawodników naszego regionu, którzy chętniej ryzwalizują kiedy nagrody finansowe są wysokie. Pierwsza nagroda w wysokości 700 zł padła łupem mieszkającego w Myśliborzu IM Nikolaja Aliavdina, który od tego roku w rozgrywkach ligowych reprezentuje klub z Płocka.  Drugie miejsce zdobył FM Kamil Plichta (Biały Król Wisznia Mała), a trzeci był FM Robert Kula (KSz Pod Wieżą Szczecin). Nagrodzono finansowo czołową szóstkę turnieju:

M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDEKlubPkt.MBch.Bch.Chg (Ru)